Menu
Your Cart

Sampackt

Marka: Sampackt
Neden Karton Bardak Seçmelisiniz?- 8 oz, 12 oz ve 16 oz olarak mevcuttur.- Logonuzla kişiselleştirilebilir, 30.000 adetten itibaren.- Sıcak içecekler için ideal.- Isı yalıtımı, sıcaklığı korur. - Çevreye saygılı.- Dayanıklı ve sağlam...
Marka: Sampackt
* Optimum dayanıklılık için yüksek kaliteli alüminyum.* Farklı kalınlıklarda ve boyutlarda mevcuttur.* Mutfakta, gıda saklama ve paketleme için idealdir.* Çok yönlü ve kullanımı kolaydır.* Hızlı ve güvenilir teslimat. Hemen sipariş verin, pratik ve sorunsuz bi..
Marka: Sampackt
Antistatikli kapak bantı 13mm *1000 mt veya Bobin 13mm *10 000 mt BOPP/HDPE plastik torbaların kapatılması için uygundur. Giysi torbaları, çorap torbaları, hediye torbaları, çorap torbaları, tişört torbaları, kırtasiye torbaları, dizüstü bilgisayar torbaları, oyuncak torbaları, tarak torbaları, der..
Marka: Sampackt
Düşük yoğunluklu polietilen malzemeden yapılan atlet torba poşetler, en küçükten en büyüğüne kadar tüm gıda ürünlerinizi taşımak için idealdir. Bu plastik poşetin askıları çok dayanıklıdır ve ürünlerinizi yırtılma riski olmadan taşımanıza olanak tanır. En üst düzeye doldurulmuş bile olsa boyutsal ol..
Marka: Sampackt
- Kullanışlı ve dayanıklı tasarım.- Farklı boyutlarda ve renk seçenekleriyle mevcut.- Logonuzla kişiselleştirme seçeneği.- Hızlı ve güvenilir teslimat. Sipariş vererek güvenli ve çevreci bir ambalaj deneyimi yaşayın! ..
Marka: Sampackt
Biz, takviyeli kıvrımlı kraft kağıt saplarına sahip hediye çantaları sunuyoruz. Boyut ve gramajı tercihlerinize göre seçebilirsiniz...
Marka: Sampackt
Çıtçıtlı dosya ile herhangi bir uyumlu dosyalama sistemine kolayca sığacak şekilde ince bir profil sunar. Dosya uzun süreli depolama için dosyalama dolabına güzelce yerleşir. Dosyalama saklama, ev, ofis, okul, iş kullanımı için mükemmeldir...
Marka: Sampackt
Sampackt, ağır katı/ sıvı maddelerin paketlenmesinde kullanılan yüksek çekme dayanımına sahip güçlü plastik torbalardır. Kalınlık ve malzeme, her uygulamayı karşılamak için özelleştirilir ve her uygulama için farklı mühür ve genişleme tasarımları bulunur.Ürünlerimiz %100 geri dönüştürülmüş malzemede..
Marka: Sampackt
Bağış kutusu, bağış için toplanacak eşyaları toplamanın ideal aracıdır. Kartondan yapılan bu kutu, hem sağlam hem de çevre dostudur. -Özellikler: Özelleştirilebilir- Boyutlar: Özelleştirilebilir- Kapasite: Özelleştirilebilir- Malzeme: Geri dönüştürülmüş karton ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 51 (5 Sayfa)