Menu
Your Cart

ÇANTA

Marka: Sampackt
Düşük yoğunluklu polietilen malzemeden yapılan atlet torba poşetler, en küçükten en büyüğüne kadar tüm gıda ürünlerinizi taşımak için idealdir. Bu plastik poşetin askıları çok dayanıklıdır ve ürünlerinizi yırtılma riski olmadan taşımanıza olanak tanır. En üst düzeye doldurulmuş bile olsa boyutsal ol..
Marka: Sampackt
Biz, takviyeli kıvrımlı kraft kağıt saplarına sahip hediye çantaları sunuyoruz. Boyut ve gramajı tercihlerinize göre seçebilirsiniz...
Marka: Sampackt
- Dayanıklı kraft kağıdından üretilmiştir.- Farklı boyutlarda mevcuttur.- Logonuzla özelleştirilebilir.- Hızlı ve güvenilir teslimat. Bugün sipariş verin, çok yönlü ve çevre dostu bir ambalaj çözümü için!..
Marka: Sampackt
-Plastik ve kraft ekmek poşeti,-Tazeliği koruyarak,-Fırınınız için çevreci ambalaj,-Kalite ve dayanıklılık bir arada.Bugün sipariş verin, çok yönlü ve çevre dostu bir ambalaj çözümü için!..
Marka: Sampackt
- Gıda güvenliği için su bazlı mürekkeple basılan, ürünün hijyenik ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur, düz yüzeyiyle etkili bir izlenim sağlar.- Üretim 70 gr/m2 ile 100 gr/m2 arasında değişebilir, hem baskılı hem de baskısız olarak sunulur.- Kesim torbalarının imalatında kullanılan kraft kağıtlar, ..
Marka: Sampackt
- Dayanıklı ve çevre dostu malzemeden üretilmiştir.- Farklı boyutlarda mevcuttur.- İsteğe bağlı logo eklenmesi mümkündür.- Hızlı ve güvenilir teslimat. Güvenli ve çevre dostu ambalaj için bugün sipariş verin!..
Marka: Sampackt
- Dayanıklı malzemeden üretilmiştir LDPE veya HDPE' de.- Farklı boyutlarda mevcuttur.- Şık ve kullanışlı kesik kulplar.- Hızlı teslimat seçenekleri. Güvenli alışveriş için hemen sipariş verin!..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)