Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Sampackt.com Sitemizden almak istediğiniz ürünü ana sayfamızda yer alan "Ara" kutucuğuna aradığınız kelimeleri yazarak ve "Ara" linkine tıkladığınız zaman açılan sayfada ilişkili ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sampackt.com Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği ilk planda tutulmaktadır. Rapidssl sertifikalı Sampackt.com internet sitesinde alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler Rapidssl tarafından 128 / 256 Bit ŞİFRELEME ile (SSL, Secure Sockets Layer) şifrelenip sorgulanmaktadır. Kartla ilgili hiçbir bilgiye üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Siparişleriniz, banka ya da  Kredi Kartı Güvenlik Birimi gerekli durumlarda, siparişiniz ile ilgili onay alabilmek için kredi kartı sahibine, sistemlerinde kayıtlı bir telefon numarasından ulaşamaz ise, siparişinizi kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile iptal edebilmektedir.

Sipariş iptali ile ilgili bilgiler, sipariş sahibinin üyeliğinde kayıtlı e-mail adresine gönderilir.

Siparişinizin banka tarafından onay alabilmesi için

Bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekmektedir.

Müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini sağlamak amacı ile, sadece kredi kartı siparişleri için banka onayı gerekmektedir.Onay süreci aşağıdaki şekilde işlemektedir:

“ Kredi kartları güvenlik birimi müşterilerimize, gerekli durumlarda bankada kayıtlı kişisel bilgilerinde bulunan sabit telefon numaralarından ulaşarak, siparişleri ile ilgili onayı alır ve bize iletir.

Banka tarafından sipariş onayı sistemimize düştüğünde, siparişiniz hazırlanarak kargoya teslim edilir.

2 Günü aşkın sürede onay alamayan siparişlerde banka, müşterimize kendi sistemlerinde kayıtlı sabit telefon numaralarından ulaşamamıştır ve müşterimizin bankadaki kişisel bilgilerini güncellemesi gerekmektedir.” ”

Bu süreç içerisinde siparişiniz için bankadan tarafımıza halen onay verilmediğinden, sizden bankanızı arayarak kişisel bilgilerinizi güncellemenizi ve bankanın kredi kartı güvenlik birimine, size en kısa sürede ulaşabilecekleri sabit bir telefon numarası vermenizi rica ederiz.

Sampackt.com' dan Almak istediğiniz ürünü veya ürünleri "Sepete At" butonuna tıklayarak siparişiniz listenize ekleyiniz ve "Kasaya Git" butonuna tıklayınız.

Hemen almak istiyorum bölümünde "Tamam" butonuna basınız. Karşınıza Kişisel bilgileriniz ve teslimat adresiniz gelecektir, bunları eksiksiz doldurup ödeme seçeneğinden size uygun olanı seçerek devam butonuna basınız

Siparişinizin kargo bilgilerinin seçim ekranı ve ödeme seçenekleri çıkacaktır. Seçimlerinizi yaptıktan sonra devam butonuna basınız.

Sipariş detayları bölümünde siparişiniz ile ilgili bütün detayları göre bilirsiniz. Siparişinizde herhangi bir hata yoksa ve eksiksiz ise siparişi onayladığınızda size siparişlerinizi takip etmeniz için sipariş numarası verilecektir ve sipariş işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Sampackt.com'dan vermiş olduğunuz siparişler PTT kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo , DHL  ve UPS Kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.

Sampackt.com Sitemizden almak istediğiniz ürünleri kredi kartı (Visa, MasterCard) banka havalesi ya da Posta Çeki ile ödeyebilirsiniz. Havale ve Posta Çeki ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır. Ödemeli gönderi yöntemleri kabul edilmektedir. Sitemizden kredi kartı ile online alışveriş yapabilirsiniz.

Sampackt.com'da teslimat sırasında ödeme yapma şanşınız vardır. ARAS KARGO ile kapıda  ödeme yapabilirsiniz.

Sampackt.com Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Sampackt.com 'dan Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,

 - Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,

 - Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,

 - Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,

 - Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,

 - Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,

 - Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

 Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

 Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Sampackt.com Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler banka onayını takiben ortalama 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinin İstanbul'a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Cuma günü saat 13:00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak banka onayını takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

 

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler ve teminlerde sorunlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı veya temin edilemeyeceği konusunda bilgi verilecektir. Temin edilemeyen ürünler söz konusu olduğunda siparişiniz iptal edilecektir.

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı teslim edilen ürün farklı ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

 - Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,

 - Ürünün kullanılmamış olması,

 - Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması.

Bu durumda +90 212 813 01 73 no lu telefonlardan müşteri hizmetlerini arayarak gelmeyen ürününüz hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapılan inceleme sonucunda tarafınıza bilgi verilecek ve eksik geldiği tespit edilen ürün tarafınıza gönderilecektir.

Sampackt.com' dan Verdiğiniz siparişle ilgili bir sorununuz olduğunda ürünü müşteri hizmetlerimizden onay aldıktan sonra geri iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren tüketici kanununa göre 7 gün içerisinde tahrip etmeden, yıpratmadan, ürüne ve orijinal kutusuna zarar gelmeyecek şekilde, eksiksiz olarak irsaliye ve faturası ile birlikte iade nedeninizi belirten bir yazı ile adresimize gönderebilirsiniz. Ürünün elimize ulaşmasından itibaren ürün bedeli kredi kartınıza veya havale yapılmasını istediğiniz hesap numarasına iade edilecektir. Ürün bedelinin kartınıza yansıması ile ilgili bir problem yaşarsanız ilgili bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

Öncelikle siparişinizi iptal ettirmek istediğinizi bize yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Yazılı gelen talep üzerine sipariş iptal edilerek ürün bedeli hesabınıza yansıtılacaktır.

Siparişiniz iptal edildikten sonra para iadesi işlemi ilgili birimimiz tarafından yapılacak olup, hesabınıza en kısa zamanda yansıyacaktır. Ancak, bankaların hesaplara aktarım tarihleri farklı olduğundan hesabınıza ne zaman yansıyacağı konusunda ilgili bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Siparişiniz iptal edildikten sonra bize bildireceğiniz hesap numarasına ürün bedeli ilgili birimimiz tarafından hemen yansıtılacaktır.

Ürünün arızalı olması dışında hijyen ve sağlık sorunları nedeni ile ambalajı açılmış ürünlerin hiçbir şekilde iadesi kabul edilmemektedir.

Sampackt.com Sitemizden Türkiye' dışına sipariş verebilir. Sipariş vere bildiğiniz ülkeler siparişiniz sırasında ülke seçiminde yer alan ülkeler ile sınırlıdır. Yalnızca bu ülkelere sipariş teslimatı yapmaktayız

.